U20 - kampprogram



OPDATERET DEN 06-12-07

DATO

TIDSPUNKT

HOLD

RESULTAT

04.09.07 19.30 Rungsted - Herlev/KSF

7-2

04.09.07

19.30

Rødovre -Hvidovre

7-2

04.09.07

20.00

Aalborg -Herning

1-2

07.09.07

19.30

Odense - Hvidovre

7-5

08.09.07

13.00

Aalborg -Esbjerg

0-8

09.09.07

11.00

Vojens - IC Gentofte

4-6

09.09.07

13.30

Herning - Hvidovre

10-3

09.09.07

14.30

Odense - Herlev/KSF

2-3

11.09.07

20.00

Herning - Odense

3-3

16.09.07

14.00

Esbjerg - Frederikshavn

6-1

22.09.07

13.30

Herlev/KSF - Hvidovre

6-4

23.09.07

13.30

Herning - Vojens

4-2

23.09.07

16.00

AaB - Esbjerg

2-5

26.09.07

20.00

Rungsted - Odense

9-9

29.09.07

13.30

Esbjerg - Rødovre

3-5

29.09.07

14.40

IC Gentofte - Odense

4-2

29.09.07

15.30

Hvidovre - AaB

2-4

29.09.07

19.30

Herlev/KSF - Frederikshavn

1-9

30.09.07

10.30

Hvidovre - Frederikshavn

2-1

30.09.07

11.00

Vojens - Rødovre

9-3

30.09.07

12.00

IC Gentofte -Herning

5-3

30.09.07

12.45

Herlev/KSF - AaB

3-1

06.10.07

14.30

Frederikshavn - IC Gentofte

2-5

06.10.07

16.30

AaB - Rungsted

5-8

06.10.07

16.30

Herlev/KSF - Vojens

1-5

06.10.07

18.30

Hvidovre - Esbjerg

4-3

06.10.07

19.00

Amar - Odense

1-13

07.10.07

08.15

Herlev/KSF - Esbjerg

ikke registreret

07.10.07

09.45

Hvidovre - Vojens

5-2

07.10.07

12.30

Frederikshavn - Rungsted

5-6

07.10.07

12.50

Rødovre - Odense

udsat

07.10.07

13.30

AaB - IC Gentofte

1-5

09.10.07

20.00

Vojens - Esbjerg

2-1

13.10.07

12.15

Rungsted - Amar

8-2

13.10.07

17.30

Odense - AaB

15-3

14.10.07

09.45

Hvidovre - IC Gentofte

3-4

14.10.07

11.00

Rødovre - Herlev/KSF

5-5

14.10.07

12.30

Frederikshavn - Herning

2-2

15.10.07

20.00

AaB - Frederikshavn

1-4

15.10.07

20.30

Amar - Hvidovre

0-21

16.10.07

19.40

IC Gentofte - Herlev/KSF

9-2

16.10.07

20.00

Esbjerg - Odense

9-3

19.10.07

19.30

Odense - IC Gentofte

4-2

20.10.07

13.30

Herning - Rungsted

7-8

20.10.07

13.30

Frederikshavn - Hvidovre

5-2

20.10.07

16.30

AaB - Herlev/KSF

9-2

21.10.07

12.30

Frederikshavn - Herlev/KSF

7-2

21.10.07

13.30

Herning - IC Gentofte

3-5

21.10.07

13.30

AaB - Hvidovre

4-9

21.10.07

14.30

Odense - Rungsted

3-6

24.10.07

20.00

Rungsted - Rødovre

3-1

29.10.07

20.30

Amar - Rødovre

1-6

30.10.07

20.00

Esbjerg - Herning

4-4

31.10.07

19.45

Hvidovre - Rungsted

1-5

01.11.07

19.00

Herlev/KSF - Amar

8-0

01.11.07 20.30 Rødovre - IC Gentofte

5-5

02.11.07 19.00 Frederikshavn - Odense

4-2

04.11.07 12.00 IC Gentofte - Amar

ikke registreret

04.11.07 13.30 Herning - AaB

5-1

04.11.07 19.15 Herlev/KSF - Rungsted

3-14

06.11.07 20.00 Odense - Vojens

3-3

12.11.07 20.00 Rungsted - IC Gentofte

3-4

13.11.07 20.00 Vojens - Herning

5-3

13.11.07 20.30 Hvidovre - Herlev/KSF

4-7

17.11.07 13.10 Herlev/KSF - Odense

0-7

17.11.07 13.25 Rungsted - AaB

10-1

17.11.07 14.40 IC Gentofte - Frederikshavn

6-3

17.11.07 15.30 Esbjerg - Hvidovre

5-2

18.11.07 12.00 IC Gentofte - AaB

4-4

18.11.07 10.00 Herlev/KSF - Herning

0-4

18.11.07 11.00 Vojens - Hvidovre

6-5

18.11.07 14.30 Rungsted - Frederikshavn

9-3

22.11.07 20.00 Herning - Odense

5-4

24.11.07 15.30 Esbjerg - IC Gentofte

5-2

24.11.07

16.30

AaB - Rødovre

5-5

24.11.07 19.00 Vojens - Herlev/KSF

ikke registreret

25.11.07 12.30 Frederikshavn - Rødovre

1-5

30.11.07

20.00

Odense - Frederikshavn

4-3

01.12.07

16.30

Herning - Herlev/KSF

ikke registreret

02.12.07 13.00 Frederikshavn - Vojens

3-6

04.12.07 20.00 Esbjerg - Vojens

8-5

24.12.07 00: Rødovre - Amar

5-0

08.12.07 17.00 Rødovre - Herning

 

08.12.07 17.00 Hvidovre - Amar

 

09.12.07 14.00 Amar - Herning

 

09.12.07 17.30 AaB - Vojens

 

11.12.07 19.30 Herlev/KSF - Rødovre

 

11.12.07 20.00 Herning - Frederikshavn
11.12.07 20.00 Odense - Esbjerg

 

12.12.07 20.30 IC Genfofte - Hvidovre

 

14.12.07 20.30 Rødovre - Rungsted

 

15.12.07 16.30 Rødovre - Esbjerg

 

15.12.07 16.50 Amar - Vojens

 

16.12.07 12.50 Rødovre - Vojens

 

16.12.07 14.00 Amar - Esbjerg

 

16.12.07 14.30 Odense - Herning

 

16.12.07 19.00 Frederikshavn - AaB

 

16.12.07 19.15 Herlev/KSF - IC Gentofte

 

24.12.07 00.00 Rungsted - Frederikshavn

 

24.12.07 00.00 Rungsted - AaB

 

24.12.07 20.00 Vojens - Esbjerg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Alt indhold på danhockey.dk er beskyttet af ophavsretteten og må ikke reproduceres uden tilladelse.
website af bestilhjemmeside.dk - hjemmeside
Annoncering
Info
om Danhockey